Geent, është artisti më i ri nga Zvicra i cili vjen nga qyteti i Gjilanit, i cili prej kohësh po merret me muzikë.

Marketing

Ëndrra dhe dëshira për me u marrë me muzikë ka qenë gjithmonë e pranishme tek Geent, qysh nga mosha shumë e vogël.

Geent është një këngëtar, producent dhe autor këngësh, ndërsa në një intervistë për Fol Shqip Show tregon për fillimet e karrierës, planet për të ardhmen dhe projektet e tanishme.

E projekti më i ri, të cilin pritet ta lansoj pas një muaji, Geent tregon se është dedikim për ish të dashurën e tij.

“Leyla” quhet kënga e cila shumë shpejt pritet të publikohet, dhe ka të bëjë me një dashuri në distancë. Për më shumë ndiqni intervistën e plotë./albora.ch/

Marketing