Një vajzë 21 vjeçare nga Kosova ka ndërruar jetë, teksa ka qenë nën kujdesin e mjekëve në spital.

Marketing

Nëna e së ndjerë akuzon mjekët, ndërsa shprehet se vajza ka qenë në spital dhe i është përkeqësuar gjendja, teksa mjekët nuk kanë bërë asgjë ta mbajnë në jetë.

Tragjedia ka ndodhur në Skenderaj dhe policia ka nisur hetimet pas ngjarjes duke e cilësuar si “Vdekje e dyshimtë”./albora.ch/

Marketing