Futbollisti Kosovar Vedat Muriqi ka shënuar sërish për Mallorcan.

Marketing

Muriqi e barazoi rezultatin ndaj Betisit në minutën e 75-të, dhe ky ishte goli i dytë i tij në La Liga./albora.ch/

Marketing