Mbrojtësi i majtë i Ajaxit, Nicolas Tagliafico nuk është aspak i lumtur me Ajaxin që ia mohoi ëndrrën për të shkuar në Barcelonë.

Marketing

Tagliafico ka zbuluar se Barcelona e deshi në afastin kalimtar të janarit,

Por, klubi ia mohoi ëndrrën dhe për këtë është i zhgënjyer.

“Ata kanë arsyet e tyre, por është për të ardhur keq”, tha Tagliafico për AS.

Ai tutje shtoi se ishte një mundësi që nuk duhej humbur. “Mundësi unike, që të shkoj në një klub si Barca. Ishte mundësi ëndrrash dhe ata nuk më ndihmuan në fund”.

Marketing