Katër raste të vdekjes dhe 643 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Marketing

Konfirmimi i këtyre rasteve vjen pas testimit të mbi 4000 mostrave.

Që nga dje, janë shëruar 2.028 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 204.632, kurse numri i rasteve aktive ka arritur 14.639./albora.ch/

Marketing