Futobollisti i njohur me origjinë shqiptare Granit Xhaka nuk do të largohet nga Arsenali në ditët e fundit të afatit kalimtar.

Marketing

Kështu ka bërë të ditur gazetari i njohur Fabrizio Romano, përmes një postimi në twitter ku tha se mesfushori kosovar Granit Xhaka nuk do të largohet nga klubi londinez Arsenal.

“José Mourinho është një fans i madh dhe e donte atë verën e kaluar, por nuk ka bisedime siç qëndrojnë gjërat” ka shkruar ndër të tjera Romano./albora.ch/

Marketing