Një person është gjetur pa shenja jete në Lipjan.

Marketing

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, shkruan Albora.ch.

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM MBI VDEKJEN/Lipjan  30.01.2023 – 20:56. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pajetë për obduksion.

Albora.ch

Marketing