Policia bëri të ditur se pasditen e së enjtes në Prishtinë është gjetur një person pa shenja jete.

Marketing

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë, prokurori i shtetit dhe ekipi mjekësor, ku nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftim./albora.ch/

Marketing