Marketing

Në Spanjë janë të sigurt që Leo Messi do të largohet nga PSG nëse nuk ia del të fitojë Champions League.

Këtë e ka thënë një ish-lojtar i katalanasve, Francisco Jose Carrasco, i njohur ndryshe si Lobo.

“Nëse ai arrin të fitoj me PSG, atëherë Leo mund të rinovoj dhe për një vit tjetër. Nëse nuk arrin ta bëjë këtë, Messi mund të vendosë të largohet pas vetëm një sezoni”, është shprehur Carrasco./albora.ch/

Marketing