Futbollisti shqiptar Edon Zhegrova dje nënshkroi kontratë me Lille deri në vitin 2026 dhe menjëherë është përfshirë në listë për ndeshjen kampionale.

Zhegrova do të udhëtojë nesër për t’u përballur me Marseillë në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 21-të në Ligue 1./albora.ch/

Marketing
Marketing