“Big Brother Albania VIP” tashmë është kthyer në një ndër emisionet me të shikuara në trojet shqiptare.

Në natën e sotme të spektaklit pritet të merret vendimi për shtyrjen e finales deri më 18 shkurt, e jo siç ishte paraparë të ishte me 16 janar.

Marketing

Ndërsa këto ditë është përfolur se sonte do të jenë tri hyrje të reja në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Faqja e njohur në rrjetin social “Instagram”, ‘Vipat e Bllokut’ ka publikuar emrat e banorëve që supozon që do të hyjnë sonte.

Sipas tyre do të hyjë Genajd Shypheja i cili është me profesion tenist, ndërsa emri tjetër i përfolur është këngëtarja, Xheisara Frisku, dhe moderatorja kosovare, Egzona Rafuna./albora.ch/

Marketing