Një person i gjinisë mashkullore ka humbur jetën pas një vetaksidenti të shkaktuar në Shipashnicë të Epërme të Kamenicës.

Marketing

Tashmë i ndjeri, kishte humbur kontrollin mbi veturën e tij dhe është përplasur në murin e një shtëpie.

“Një mashkull kosovar ka humbur jetën pasi ka humbur kontrollin ndaj veturës që e drejtonte duke u përplasur në murin e një shtëpie”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. /albora.ch/

Marketing