Të shtënat me armë kanë tronditur Tiranën pasditen e së martës.

Marketing

Bëhet me dije se një qytetar ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur nga një përleshje me armë, mbrëmjen e 4 janarit, në zonën e Don Boskos.

Sipas informacioneve paraprake, shkak është bërë një konflikt mes dy grupe të rinjsh, të cilët janë konfliktuar me armë zjarri me njëri tjetrin, raportojnë mediat shqiptare. /albora.ch/

Marketing