Pas kufizimit të Facebook dhe Twitter, mbrëmë në Rusi u kufizua aksesi edhe në Instagram. Një blogere ruse nuk e përballoi këtë dhe shpërheu në lot.

Marketing

Modelja duke qarë, madje tha se nuk i interesojnë fare mijëra të vdekurit, përfshirë edhe bashkatdhetarët e saj nga lufta në Ukrainë.

Për modelen, shqetësimi i saj më i madh tani është se ajo nuk do të jetë në gjendje të postojë foto të ushqimeve nga restorantet./albora.ch/

Marketing