Një shtetas i huaj ka tentuar ta dhunojë të dashurën e tij, po ashtu shtetase e huaj, në Prishtinë.

Marketing

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNIM NË TENTATIVË /Prishtinë 01.07.2022 – 23:11. Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i huaj, për shkak se e kishte sulmuar fizikisht dhe më pas kishte tentuar ta dhunojë të dashurën e tij viktimën femër shtetase e huaj. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Marketing