Dy ish- banorët e “Big Brother Vip”, Sarah dhe Dj Pm po e vazhdojnë lidhjen e tyre romantike edhe jashtë shtëpisë. Atapo kalojnë momente të lumtura së bashku.  Pm është duke qëndruar në Shqipëri i angazhuar në koncerte të ndryshme, teksa prezenca e Sarës është kudo. Ata publikuan një video duke shkëmbyer puthje. /albora.ch/

Marketing
Marketing