Jeta private e binjakëve Romeo dhe Donald Veshaj ka bërë bujë të jashtëzakonshme në median rozë, kjo për shkak të lidhjeve me vajza të showbizit.

Derisa Donaldi është në “Big Brother VIP” dhe po shijon momentalisht lidhjen e tij me këngëtarën Beatrix Ramosaj, Romeo supozohet se ka filluar një romancë me Arta Nitaj.

Marketing

Përmes postimeve të tyre në Instagram, të dy janë parë në të njejtën ditë dhe në të njejtin vend në Dubai.

Se a janë të vërteta këto supozime bazuar në këto fotografi, na mbetet të presim deri në konfirmimin nga njëri prej tyre!

Marketing