Ylli Rita Ora tash e sa javë po e shijon qëndrimin në Australi me motrën e saj, Elenën, dhe të dashurin regjisorin Taika. E veshur me bikini ngjyrë rozë dhe portokalli, Rita vuri në pah mjaft mirë linjat e saj trupore me tatuazhet e shumta.

Marketing

“Djalosh, unë thjesht po përpiqem të meditoj”, ka shkruar Rita. /albora.ch/

Marketing