Disa disa ditë që po flitet për një lidhje mes Fifit dhe Adis Patushit ose ndryshe i njohur si ish burri Adrola Dushit.

Marketing

Në një mbrëmje mes miqsh ata kane dhuruar edhe nje puthje ku eshte fotografuar duke zyrtarizuar kështu lidhjen e tyre.

Theksojmë se Adis Patushi gjithashtu është njëri nga miqtë më të mirë të Kledi Hyses, ish banorit të Big Brother VIP me të cilin Fifi bashkëjetoi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Marketing