Përparim Rama, Kryetari i Komunës së Prishtinës ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Marketing

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një njoftimi i rrjetin social Facebookut.

Rama tha se i ka anuluar të gjitha takimet e parashikuara në zyrën e Komunës.

“Për momentin, nuk kam asnjë simptomë dhe po e vazhdoj punën prej shtëpisë, duke u koordinuar me ekipin tim në mënyrë që proceset e punës të vazhdojnë normalisht gjatë ditëve të ardhshme”, shkroi Rama në Facebook./albora.ch/

Marketing