Noizy është reperi që komentohen shumë shpesh në mediat rozë.

Marketing

Ai merr vëmendje me jetën e tij luksoze.

Së fundi ai ka marrë vëmendje me një postim që ka bërë në profilin e tij të Instagramit.

Reperi ka postuar imazhe bashkë me nënën e tij dhe ka treguar se ajo po kërkon të bëhet vjehërr.

Ai gjithashtu ka shkruar se ai i ka thënë nënës së tij se ajo akoma është e re për t’u bërë vjehërr.

Noizy èshtë njëri ndër reperët më të paguar të estradës shqiptare.

Marketing