Marketing

Para pak minutave u dha lajmi nga familjaret se Erin Godanci është ndarë nga jeta.

Dyshohet të këte pasur sulm në zemër. Ai ishte 25 vjeçar dhe ishte një ndër dj më të dashur në kryeqytet, ku ka përformuar muzikë në pothuajse të gjitha lokalet e njohura në Prishtinë. /albora.ch/

Marketing