Martesa e Michelle Hunziker dhe Tomaso Trussardi është në përfundim. Tani çështja është te pasuria ku vjehrra e Michelle Hunziker është përfshirë në këtë çështje, raporton blick, përcjellë albora.ch.

Marketing

Kur volumi përmbush qetësinë, është një shtesë apo kombinim i mrekullueshëm që nuk funksionon kurrë, kjo është për dy gra që nuk mund të ishin më ndryshe.

Nga njëra anë, prezantuesja Michelle Hunziker, e njohur për hapjen e zemrës dhe praninë e mediave. Por dhe vjehrra e saj Maria Luisa Gavazzeni për të cilën maturia është e mira supreme.

Maria Luisa shumë rrallë jep intervista. Por pak para dasmës së Michelle Hunziker me djalin e saj, sipërmarrësi i modës Tomaso Trussardi sqaroi në revistën e modës franceze “Madame Figaro” në vitin 2013 se çfarë mendon për nusen e saj: “Sekreti i Trussardi është adaptimi në një stil jetese”.

Kjo deklaratë ishte menduar si një paralajmërim për yllin televiziv, por kjo nuk tregon se ishte pranuar në të vërtetë nga familja elitare./albora.ch/

Marketing