Bukurit e Shqipërisë çdo ditë po e marrin vëmendjen e mediave ndërkombëtare, shkruan Albora.ch.

Marketing

Për këtë ka folur edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Ai në një postim në Facebook ka shkruar se gazeta më e madhe në Belgjikë Le Soir që në këto ditë të para janari promovon Shqipërinë si “Maldivet në zemër të Europës”.

Postimi i plotë:

🗣️Pas #BBC në Britani, ftesa e radhës vjen nga gazeta më e madhe në Belgjikë #LeSoir që në këto ditë të para janari promovon Shqipërinë si “Maldivet në zemër të Europës”, duke i bërë jehonë plazheve të Ksamilit, gjireve të vijës bregdetare, akomodimit në hotelet cilësore dhe siteve arkeologjike që duhen vizituar se s’bën 🇦🇱🇧🇪🏖️😎 🏰

#VisitAlbania✈️           

#TëBashkuarJoTëNdarë🫶

#ShqipëriaEArdhmjaJonë☀️🇦🇱

#SkaKohëPërPushim🏃‍♀️🏃🏻‍♂️

Marketing