Shtetasi J. K duke drejtuar automjetit tip “Trajler”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe është përplasur me trafik ndarësen.

Marketing

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Shoferi i kamionit që humbi jetën në Rrugën e Kombit është një 34-vjeçar nga Fieri.

Ngjarja u regjistrua në autostradën Tuneli i Kalimashit-Kukës, në vendin e quajtur Kolsh.

Marketing