Kryeministri shqiptar Edi Rama veç të tjerash njihet edhe për vëmendjen që tregon për rrjetet sociale.

Është parë që shumë shpesh ai u kthen përgjigje komentuesve.

Marketing

Sot Rama ka replikuar me një komentuese e cila i “kërkon” llogari për udhëtimin e tij në Gjermani nga akuzat e ngritura nga PD.

Me ironi Rama i shkruan se ai i ka paguar vetë të gjitha dhe se ajo s’ka paguar asgjë.

“Ua ua ua seriozisht??? Po ti s’ke paguar asnje shpenzim o xhan se bileten ekonomike e kam paguar vete e para dhe e dyta une s’vajta enkas per gazetaren, po gazetarja me ftoi mua per intervistën”- shkruan Rama./albora.ch/

Marketing