Katër të vdekur dhe 3 mijë e 617 raste të reja me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Marketing

Konfirmimi i këtyre rasteve vjen pas testimit të mbi 1000 mostrave. Derisa numri i rasteve aktive ka arritur në mbi 1000.

Marketing