Leonardo Bonucci bëri bujë pasi kombëtarja italiane fitoi 3-1. Kapiteni nxjerr nga autobusi i ekipit një tifoz, shkruajnë mediat austriake, përcjell Albora.ch.

Marketing

Të dielën (20:45) kombëtarja italiane takohet me ekipin ÖFB në stadiumin Ernst Happel të Vjenës. “Squadra Azzurra” humbi kualifikimin në Kupën e Botës në Katar pas humbjes në play-off kundër Maqedonisë së Veriut. Në vend të finales, superyjet italianë luajtën të mërkurën një miqësore kundër Shqipërisë (3-1).

Pas fitores në Tiranë, një video e kapitenit Leonardo Bonucci bëri bujë. Trajneri Roberto Mancini ftoi një tifoz në autobusin e ekipit italian. Kjo rrethanë nuk duhet ta kënaqte aspak profesionistin e Juventusit. “Ju! Jo, jo, jo, jashtë!”, bërtiti 35-vjeçari në drejtim të fansit

Tifozi kishte plotësuar dëshirën e kapitenit të Italisë dhe u detyrua të dilte nga autobusi i ekipit. 

Marketing