Marketing

Sot Princi i Uellsit rezultoi pozitiv me Covid-19 dhe menjëherë ai u izolua. Lajmin e bëri të ditur 73 vjeçari në llogarinë e tij zyrtare në Twitter.

Princit Charles i vjen keq që nuk mundi të marrë pjesë në takimet e tij të planifikuara në qytetin e Winchester dhe po përpiqet të kompensojë vizitën.

Charles mori pjesë në një pritje në Muzeun Britanik në Londër me gruan e tij Dukeshën Camilla (74) të mërkurën në mbrëmje. Nuk dihet nëse gruaja e tij duhet të futet në karantinë./albora.ch/

Marketing