Një i ri meksikan që quhet Uziel Martínez ka treguar për ndjekësit e tij në TikTok se i dhuroi një veshkë nënës së të dashurës, por brenda një muaji gruaja e la dhe u martua me një burr tjetër.

Marketing

Në videon e ndarë me ndjekësit e tij, ai ka treguar se pavarësisht se është ndarë nga e dashura e tij, ai nuk i mban inat dhe se nuk është penduar për atë çfarë ka bërë, duke dhuruar veshkën e tij, raporton mexiconewsdaily, përcjellë albora.ch.

Më tej, ai tregoi se ësjtë i shëndetshëm, pavarësisht se kishte vetëm një veshkë dhe nuk kishte mëri ndaj mamasë së ish të dashurës.

Ai tha se janë miq dhe se nuk e urrejnë njëri-tjetrin. /albora.

Marketing