Një skenë jo e zakonshme ka ndodhur në një qendër tregtare në Kroaci.

Marketing

Një grua ka lidhur burrin e saj me zinxhirë dhe e tërheq zvarrë në qendrën tregtare për një video “TikTok-u”.

Gruaja në fjalë është parë e veshur në mënyrë ekstravagante, ku është filmuar duke “shëtitur” të dashurin e saj të cilin e kishte lidhur me një zinxhirë si “qen”, ndërsa të dy kishin maska anti-covid, raporton ibalkan.net, pëcjellë albora.ch.

Kalimtarët e tronditur pyesnin veten nëse kjo ishte një lloj shakaje apo një bast. Sipas mediave vendase, bëhet fjalë për Ante Ajbekun dhe Renato Pirin, një çift i ri që ka publikuar videon në TikTok./albora.ch/

Ky është një tjetër trend i çuditshëm në rrjetin e njohur social. /albora.ch/

Marketing