Një dhëndër ka tejkaluar çdo imagjinatë me atë që bëri në dasmën e tij.

Marketing

Ai vendosi t’i jepte një tjetër dimension shprehjes “derisa vdekja të na ndajë” dhe mbërriti në dasmë me arkivol ndërsa miqtë e tij që e mbanin.

Ideja u filmua nga një i ftuar përpara se të postohej në TikTok, ku u bë virale.

Dhe dhëndri mund të ketë pritur vlerësime të forta për idenë e tij, por reagimet kanë qenë të shumta.

“A është funeral? Jo, kështu vendosi miku im të ngjitej shkallët e kishës”, shkruhej krahas videos që ka marrë 8 milionë shikime. Megjithatë, njerëzit mbetën të shokuar nga ajo që panë.

“Unë do ta anuloja martesën”, shkroi një përdorues. Disa vunë re se sa në siklet ndiheshin të ftuarit, ndërsa disa pyesnin veten se si reagoi nusja. 

@tobz88 Tell me you’re dramatic without telling me you’re dramatic. #wedding #walkingdowntheaisle #areyoukiddingme #getthefucouttahere #tildeathdouspart ♬ Rest In Peace – Dorothy
Marketing