Babai i këngëtares Dua Lipa, Dukagjin Lipa është takuar me aktorin e njohur, Leonardo DiCaprio.

Marketing

Në imazhet që solli përmes llogarisë së tij në Instagram ish-frontmeni i grupit “ODA” tregoi se takimi me aktorin 47-vjeçar ka ndodhë gjatë festave të fundvitit.

“Duke festuar 2022 me një nga djemtë më të mirë në planet”, ka shkruar Lipa në mbishkrimin e postimit.

Kujtojmë që Dukagjini ka kaluar festat bashkë me Duan dhe gjithë familjen në ishujt Karaibe.

Ndryshe, kujtojmë që këto pushime të Duas vijnë pas lajmeve që ajo i ka dhënë fund lidhjes me modelin e njohur, Anwar Hadid./albora.ch/

Marketing