Këngëtarja e njohur me famë botërore, Dua Lipa ka bërë një reagim pas ndarjes nga jeta të Mbretëreshës Elizabeth II.

Marketing

Dua ka postuar një foto të Mbretëreshës gjatë kurorëzimit të saj si dhe më pas përmes “Service95”, Dua ka shkruar: ” U pikëlluam kur dëgjuam për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II. I urojmë forcë familjes dhe të dashurve të saj në këtë kohë thellësisht të vështirë. Mbretëresha Elizabeth II më 4 qershor 1953, e veshur me fustan të dizajnuar nga Norman Hartnell për ceremoninë e saj të kurorëzimit. Foto nga Central”.

Marketing