Dua Lipa qëndroi e ngrohtë kur u mbulua me një xhaketë ngjyrë blu të ndezur të mërkurën, ndërsa doli nga provat e koncertit me miqtë e saj në New York, përpara turneut të saj të ardhshëm.

Marketing

Këngëtarja 26 vjeçe, e cila do të nisë turneun e saj mbarëbotëror muajin e ardhshëm, kishte veshur një xhaketë të markës “The North Face x Gucci”, në vlerë 1650 funte (afro dy mijë euro), të cilën e kombinoi me pantallona blu.

Dua e kompletoi veshjen e saj me atlete të rehatshme dhe një kapuç të zi të trashë për të përballuar temperaturat e ftohta në qytet, shkruan DailyMail./albora.ch/

Marketing