Big Brother VIP çdo ditë e më shumë po komentohet.

Marketing

Më 18 shkurt është nata finale ku aty do shihet lojtari më i fortë që do ta fitojë çmimin e madh, 100 mijë euro.

Por, banorët nga tani kanë filluar diskutimet për lojtarin më të fortë. Gjatë një bashkëbisedimi, Donald Veshaj u tha disa banorëve së Iliri është lojtari më i mirë.

Madje gjatë diskutimit, këngëtarja Beatrix Ramosaj thotë se Iliri nuk përfshihet në debate me emocion.

Kjo sipas saj e ka bërë atë lojtarin më të fortë.

Teksa aktori dhe moderatori Donald Veshaj e thekson se ai nuk ka durim, ndoshta është kjo arsyeja që sipas tij e bën më të dobët së Ilirin.

Por, si përfundim Donaldi tregon së do të fitojë pavarësisht të gjithave./albora.ch/

Marketing