Reperi i njohur si Mozzik, së bashku me Don Xhonin, vizituan sot kompleksin memorial “Adem Jashari”, në nder të Epopesë së Kosovës.

Marketing

Në llogarinë e tij në Facebook, Mozzik ka shkruar “I përjetshëm kujtimi për ty, komandant Adem Jashari dhe familjen tënde, që u sakrifikuat për lirinë që ne sot e gëzojmë”. /albora.ch/

Marketing