Një kamioni i është vënë flaka në rrugë, në lagjen Dardania në Prishtinë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrëfikësit dhe policia.

Marketing

Policia ka konfirmuar se është lënduar një person dhe se dyshohet se nga zjarri dhe tymi janë prekur edhe tri vetura përeth kamionit. Ndërkohë, një banore e kësaj lagjeje i tha albora.ch se janë shqetësuar tej mase, sepse në ato momente ajo ka qenë duke i dërguar fëmijët në shkollë. /albora.ch/

Marketing