Të dy reperët Getinjo dhe Mozzik kohë pas kohe ndajnë edhe fotografi të ish-presidentit Hashim Thaçit dhe ish-kryeparlamentarit, Kadri Veseli.

Marketing

Së fundmi, në storien e tij në Instagram, Getinjo ka ndarë dy imazhe të Mozzik i cili shihet bashkë me të dy politikanët në momentet kur ai iu kishte dorëzuar albumin e tij si dhuratë./albora.ch/

Marketing