Këngëtarja, Dafina Zeqri e ka mbajtur premtimin e dhënë.

Marketing

Ajo tha që të gjitha paratë nga shitja e albumit “Dafinë moj” do të shkojnë në Shoqatën “Autizmi” dhe ashtu bëri, ajo së bashkë me stafin e saj i kanë dorëzuar mjetet.

Këngëtarja ka takuar nga afër stafin, por edhe fëmijët që janë aty ku së bashku janë argëtuar.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë artistja, Dafina Zeqiri përmes një postimi në Instastory, ku ka publikuar fotografi, madje edhe menaxheri i saj Pëllumb Citaku ka ndarë imazhe nga vizita e tyre, shkruan /albora.ch/

“Dafinë moj”, u lansua më datën 1 tetor 2021 dhe përmban gjithsej 14 këngë, shumë nga këto këngë tashme Dafina i ka publikuar të shoqëruara edhe me videoklip./albora.ch/

Marketing