Producentet e “Big Brother Vip Albania”, Sara dhe Lori Hoxha ishin të ftuara për një intervistë në ‘Pardon my french’, ku kanë zbuluar më tepër për këtë reality show.

Marketing

Duke qenë se sezoni i parë i “Big Brother VIP” është pranë finales, pyetja kryesore që paten nga fansat ishte se a do të ketë një ‘Big Brother Vip 2’ me personazhe të famshëm, përgjigjja që ato dhanë ishte: PO!

“Do të kemi. Gjëra për të rregulluar ka gjithmonë, por mendoj se ka shkuar mirë. Jemi shumë të lumtura me suksesin e Big Brother Vip Albania”, thanë motrat Hoxha.

Me kaq u kuptua se së shpejti do ketë një edicion të dytë. /albora.ch/

Marketing