Si pasojë e COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë vdekur 7 qytetarë dhe janë regjistruar 1533 raste të reja me këtë virus, nga 5404 testime të bëra.

Marketing

Ndërkohë, në spitale po marrin trajtim 134 pacientë, 19 prej tyre janë në gjendje më të rënduar.

Janë shëruar 2215 qytetarë, kurse numri total i të shëruarëve që nga fillimi i pandemisë arrin në 238 mijë e 655./albora.ch/

Marketing