Ministria e Shëndetësisë njoftoi se janë regjistruar 658 raste të reja me COVID-19 dhe se janë shëruar 160 pacientë. Konfirmimi i këtyre rasteve ka ardhur pas testimit të mbi 6 mijë mostrave.

Marketing

Derisa aktive janë 3 mijë e 873 me koronavirus në gjithë vendin. /albora.ch/

Marketing