Një zyrtar për mërgatë në Drejtorinë e Kulturës në komunë e Suharekës është arrestuar gjatë ditës së djeshme.

Marketing

I njëjti dyshohet se pas një mosmarrëveshje ka sulmuar një zyrtare në Drejtorinë e Urbanizmit, e cila pas sulmi ka pranuar edhe tretman mjekësor.

“Suharekë 12.05.2022 – 14:30. I dyshuari mashkull kosovar zyrtar për mërgatë në Drejtorin për Kulturë, pas një mosmarrëveshje verbale ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare zyrtare në Drejtorin e Urbanizmit. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të procedurë të rregullt” thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Marketing