Ditën e sotme është ulur në pistën e aeroportit të Kukësit, avioni i kompanisë WizzAir.

Marketing

I pranishëm në këtë ceremoni ka qenë edhe kryeministri Edi Rama.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale kryeministri ka shkruar se 4 destitacionet e para do të jenë drejt Austrisë, Gjermanisë dhe Zvicrës fillimisht nga dy herë në javë./albora.ch/

Marketing