Para pak ditësh Beniada ka deklaruar se ka qenë 7 vite e lidhur me futbollistin e Juventusit dhe ish-kapitetin e Milanit.

Marketing

Bëhet fjalë për Mattia De Sciglio dhe sipas modeles, lidhja me të ka nisur kur ajo ka qenë vetëm 16 vjeçare, ndërsa ka përfunduar pas 7 vitesh romancë.

Në atë kohë ylli italian luante për kuqezinjtë.

“Kam qenë e lidhur me të për 7 vjet dhe pikërisht kur po bëja gati fustanin, vitin e fundit nuk ndjeja më dhe ndaj vendosa të ndahem.”, ka thënë ajo.

Ndërkohë pas këtij rrëfimi, janë publikuar disa foto intime ku shihet Beniada dhe futbollisti. Ata duken mjaft të dashuruar me njëri-tjetrin, ndërsa jetojnë disa çaste intime.

Marketing