Mësohet se dy të plagosurit mbrëmjen e së hënës tek restorant “Pishat” në Prishtinë i përkasin moshës 20 dhe 22 vjeçar.

Marketing

Të dytë, aktualisht janë duke u trajtuar në Emergjencën e QKUK’së.

Gjendja e tyre është stabile.

Marketing