Këngëtarja e njohur Sia ka bërë të ditur se mendoi të vetëvritej pas problemeve në lidhje me filmin e saj “Music”.

Marketing

Këngëtarja 46-vjeçare – e cila vuan nga çrregullimi posttraumatik, ka zbuluar se ajo u rikthye pas polemikave rreth marrjes së Maddie Ziegler në rolin titullar të një adoleshenteje autike, në vend të dikujt neuroatipik, në debutimin e saj të vitit 2021.

Në një profil të New York Times në lidhje me shoqen e saj të ngushtë, legjendën e komedisë, Kathy Griffin, 61 vjeç, krijuesja e hitit “Unstoppable” ka thënë: “Isha në prag të të bërit vetëvrasje, u riktheva dhe shkova në rehabilitim.

“Ajo më shpëtoi jetën”, ka thënë ajo.

Krijuesja e hitit “Chandelier” fillimisht kërkoi për rol një aktore autike, por roli doli shumë stresues për të, kështu që në vend të kësaj ajo solli bashkëpunëtoren e saj më të shpeshtë në projekt./albora.ch/

Marketing