Pas kaosit në kuvend, dhe kërkesave të vazhdueshme për të liruar foltoren e Kuvendit, kryeparlamentarja Lindita Nikolla ka përjashtuar ish kryeministrin Sali Berisha nga seanca plenare.

Marketing

Seanca e sotme plenare nisi me tension mes deputetëve opozitarë, të cilët kërkojnë që në seancë të jetë i pranishëm kryeministri Edi Rama.

Albora.ch

Marketing