Këngëtarja shqiptare me renome botërore Rita Ora së bashku me të dashurin e saj Taika Waititi shkëlqyen në emisionin e prezantuesit të famshëm amerikan, Jimmy Fallon. Artistja Ora dhe partneri i saj u argëtuan tej mase në lojrat e këtij emisioni.

Marketing

“Mezi pres që ju të shihni se si doli gjithçka!! Kohë shumë argëtuese”, ka shkruar Rita.

Ylli Rita Ora javë më parë solli edhe videoklipin projektit “Follow Me”, në bashkëpunim me DJ Sam Feldt, i cili u prit mjaftë mirë nga fansat. /albora.ch/

Marketing